advertise
انواع وسایل توانبخشی

انواع وسایل توانبخشی

توانبخشی مراقبتی است که به افراد کمک میکند توانایی های لازم که برای یک زندگی روزمره نیاز دارند را بدست آورند.افراد ممکن است به دلیل بیماری یا جراحت یا به عنوان یک عارضه جانبی از درمان پزشکی آنها را از دست داده باشند. توانبخشی می تواند زندگی روزمره و عملکرد افراد را بهبود بخشد.

نکاتی که هنگام استفاده از واکر باید به آن توجه کرد

نکاتی که هنگام استفاده از واکر باید به آن توجه کرد

هنگام استفاده از واکر بهتر است به یک سری نکات توجه کنیم تا بتوانیم از خطرات احتمالی جلوگیری کنیم و به بقیه ی نقاط بدن تا حد امکان آسیب نرسد در صورتیکه به نکات گفته شده توجه شود میتوانید در شرایط ایمن تری از واکر استفاده کنید.

ارزان ترین واکر

ارزان ترین واکر

با توجه به شرایط اقتصادی موجود و رکود اقتصادی در جامعه که قابل مشاهده است قیمت اولین معیاری است که قبل از خرید به آن توجه خواهیم کرد.
بهترین خرید آن است که ضمن پیدا کردن ارزان ترین واکر بدانیم ویژگی های مورد نیاز ما را دارد.

انواع عصا

انواع عصا

عصا یک وسیله کاربردی برای سالمندان است مه به راه رفتن آنها کمک میکند.
بسیاری از سالمندان نیازمند استفاده از انواع عصا برای حفظ تعادل بهتر و بهبود وضعیت حرکتی خود هستند پس بهتر است با شناخت انواع عصا انتخابی متناسب با ویژگی های خود داشته باشند.

واکر بهتر است یا عصا؟

واکر بهتر است یا عصا؟

تشخیص اینکه واکر بهتر است یا عصا به عوامل زیادی همچون قدرت بدنی،آمادگی جسمانی و توانایی شخص در حفظ تعادل بستگی دارد اما پس از خواندن این مقاله میتوانید با مطلع بودن از ویژگیها مزایا و معایب عصا و واکر انتخاب بهتری داشته باشید.

واکر چرخدار

واکر چرخدار

واکر ها بطور کلی به دو دسته اصلی واکر های چرخ دار و واکر های بدون چرخ تقسیم میشوند .
اخیرا واکر های چرخ دار از استقبال زیادی برخوردار هستند چون راه رفتن را برای شما تا حد امکان راحت میکند و شما دیگر نیاز به بلند ردن مداوم واکر ندارید.

قیمت انواع واکر

قیمت انواع واکر

با توجه به شرایط موجود در جامعه و رکود اقتصادی که قابل مشاهده است قیمت اولین عاملی است که قبل از خرید به آن توجه میکنیم . بهترین خرید ممکن آن است که بتوانیم محصولی خریداری کنیم که علاوه بر قیمت مناسب تمام ویژگی های مورد نیاز ما را نیز دارا باشد.

واکر چیست؟

واکر چیست؟

در جامعه امروزی افرادی وجود دارند که بدلایل مختلف دچار ضعف جسمانی شده اند و نمیتوانند راه بروند و یا درحین راه رفتن تعادل خود را از دست میدهند.واکر یکی از ابزار های توانبخشی مهم برای کمک به راه رفتن و ایستادن در افرادی است که قدرت و توانایی آنها تحلیل رفته و در هنگام ایستادن نیاز به کمک شخصی دیگر دارند.

چگونه از واکر استفاده کنیم؟

چگونه از واکر استفاده کنیم؟

امروزه نیاز جامعه به ابزار های توانبخشی حرکتی افزایش پیدا کرده است و ما نیازمند یادگیری نحوه صحیح استفاده از آن هستیم.