advertise

درباره ما

با فراغ باز و در آرامش کامل بخش های مختلف فروشگاه ما را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید .

شما می توانید با فراغ باز و در آرامش کامل در هر کجای کشور ایران که هستید ، بخش های مختلف فروشگاه را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید . اطلاعاتی که در این سایت در اختیار شما قرار می گیرد به صورت مداوم به روز رسانی شده و شما با مطالعه مقالات و توضیحات کالاهای ما می توانید به یک کارشناس در زمینه خرید تجهیزات توانبخشی و نگهداری سالمند و معلول در منزل تبدیل شوید .

اهمیت واکر از نظر علم ارتوپدی چیست؟
واکر یکی از مهمترین ابزارهای کمک توانبخشی است که در این مقاله اشاره‌ای مختصر اما مفید به نقش و نحوه استفاده از آن، شده است. بسیاری از افرادی که در شرایط معلولیت جسمی و یا کهولت سن هستند، قادر به حفظ تعادل و یا گاها تحمل وزن بر روی اندام تحتانی خود نیستند. بدین منظور برای برطرف کردن این نقصان و کمبود نیازمند کمک از اطرافیان خود و یا لوازم کمک توانبخشی می‌باشد. وسایلی که می‌توانند در این خصوص به بیمار کمک نمایند و در عین حال بیمار را از حالت تعادل خارج نکنند، شامل عصا و واکر می‌شوند.

شرکت صبا تجهیز اسپادانا(sts)

شرکت تولیدی صبا تجهیز اسپادانا تولید کننده انواع تجهیزات توانبخشی حرکتی است. شرکت sts در تلاش است که با تولیدمحصولاتی با کیفیت نیاز بازار مصرف را تامین کند. در این راستا با مشاوره و همفکری با کادر پزشکی توانسته محصولاتی طراحی و تولید کند که کلیه ی استاندارد های کیفیت محصول را دارا باشد. محصولات این شرکت با تنوع تولید نسبت به نیاز مصرف کننده از متریال آهن و آلومینیوم تولید میشود.
شرکت صبا تجهیز اسپادانا با دارا بودن ایزو ۱۳۴۸۵ (استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی) گامی بزرگ برای احیای هدف های خود و رضایت هرچه بیشتر مصرف کنندگان برداشته تا بتواند جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی کسب کند.